Tvoření s dětmi

Na našich prodejnách jsme se zaměřili i na sortiment, který naučí děti kreativitě, trpělivosti a radosti z hraček, které si sami vyrobí. Vyberte si i Vy z naší nabídky.

 

Sada na vytvoření dřevěného stojánku na tužky. Sada obsahuje dřevěné puzzle, ozdoby, barvy a štětec

 

 

 

 

Lepení mozaiky podle barev - sada obsahuje základní obrázek a barevvné lepící ozdoby - dobrá metoda na poznávání barev a zručnost.

V nabídce máme více druhů, dopravní prostředky, zvířátka, dinosaury.

 

 

 

Lepení mozaiky podle barev - sada obsahuje základní obrázek, oboustranně lepící kolečka, třpytky a jiné zdoby - dobrá metoda na poznávání barev a zručnost.

 

 

 

 

Vystřihovánky - sada obsahuje základní obrázek, vystřihovánku, nůžky, více než 25 samolepek, 4 kamínky, 4 ks pohyblivých očí, oboustranně lepící kolečka a obrázky k návodu. Vhodné pro děti od 4 let.

 

 

 

Vytvořte si pískový nebo glitrový obrázek - sada obsahuje předtištěný obrázek a glitry - návod na obalu Vhodné pro děti od 4 let. V nabídce více druhů než je v ukázce.

 

 

 

Nikdy nekončící malování - do kelímku s vodou se namočí štětec, který je součástí sady, přetře se plocha a objeví se pestrobarevný obrázek. Po zaschnutí barvy zmizí a může se začít znovu ;-)

 

 

 

Provlékací obrázek - úžasné na zručnost dítěte - sada obsahuje předseknutý obrázek a barevné papírové proužky. Vhodné pro děti od 4 let.

 

 

 

 

Sada na výrobu víl - 3D dekorace z pěnovky. Výška figurek cca 11cm. Obsahuje výřezy z filcu a pěnovky a drobné dekorace. Pro samostané tvoření vhodné pro děti od 5-ti let.

 

 

 

 

 

 

 

Sada na šití z filcu (plsti)
V balení jsou 2 různí dinosauři, rozměr 29-37 cm, nabízíme k prodeji i samostatně. Sada obsahuje vše potřebné na výrobu – filcované předměty, samolepící filcované předměty, plastovou jehlu, nit, samolepící oči a vlnu na výplň. Doporučeno pro dědi od 5- ti let. Další sady na šití z filcu na následujících obrázcích.

 

 

Visačky na kliku
Sada obsahuje vše potřebné na výrobu visačky z pěnovky. Výběr zvířátek - žirafa, opička, tygr a slon. (Písmenka jsou jen ilustrační)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sada na výrobu kouzelnické hůlky (motýlek). Obsahuje hůlku, stuhu, předstřiženou pěnovku. Rozměr hotové hůlky je cca 10x28 cm. Budete potřebovat lepidlo. Balení obsahuje 4 ks, prodáváme i samostatně. Vhodné pro děti od 4 let.